36:28
(4:14, 12:3, 6:3, 14:8)
BK Skokani Brno B TJ Třebíč

Do druhého zápasu vlétly naše děti v úplně jiném stylu, než jak opouštěly palubovku v zápase prvním. Hezky jsme bojovali o balony, nenechávali skokanům prostor pro rozběhnutí, doskakovali jsme, zkrátka celkově jsme se zlepšili. Sami hráči tedy byli překvapení, když po první čtvrtce svítilo na tabuli vedení 14:4. Skokani poté dokázali zabrat a prvotní nadšení postupně opadalo.

Nedařilo se nám dostat se k zakončení a velká spousta ztrát znamenala, že se nám podařilo dát jen jeden koš ze hry. První poločas jsme nicméně udrželi těsné vedení 17:16. Množství osobních chyb, slabšího driblinku a zbrklých střeleckých pokusů bohužel přetrvalo i ve druhém poločase. Velmi nadějně rozehraný zápas jsme tedy nedokázali přivést k toužebnému vítězství.

Ukázalo se ale, že když dokážeme udržet soustředění, umíme soupeřům velmi ztížit cestu za body a zároveň víme, že umíme získané balony proměnit v nadějné rychlé protiútoky. Máme dva týdny na to, abychom znovu nadrilovali správná vhazování a abychom všechny hráče naučili o něco lépe kontrolovat balon v situacích, kdy je potřeba v plné rychlosti valit na koš a zároveň u toho setřást obránce.