58:92
(15:30, 17:18, 3:32, 23:12)
SK UP Olomouc TJ Třebíč

Důležitý zápas čekal na třebíčské basketbalisty v sobotu večer na půdě týmu SK UP Olomouc. Oba týmy měly před vzájemným zápasem stejnou výsledkovou bilanci. Třebíčští si byli vědomi důležitosti souboje a do zápasu vstoupili koncentrovaně. Od samého začátku měli nad soupeřem navrch a za první desetiminutovku si dokázali vypracovat patnáctibodový náskok.

Ve druhé čtvrtině domácí Olomouc srovnala s třebíčskými krok, ti si ale hlídali získaný náskok. Hra Olomouce stála na rozehrávači Noskovi, na kterého třebíčská obrana vyvíjela velký tlak. Přesto tento domácí hráč dokázal v zápase skórovat 25 bodů. Nejlepší výkon předvedli hostující basketbalisté ve třetí čtvrtině, ve které nad soupeřem dominovali. Soupeři povolili za celou čtvrtinu pouze jeden úspěšný tříbodový pokus a ovládli ji 3:32.

Konec utkání už se tak pouze dohrával. Hosté s velkým náskokem polevili ve své koncentraci, Olomouc se navíc zmátořila a alespoň kosmeticky upravila skóre. To však třebíčským nemuselo příliš vadit, když se po dobrém výkonu mohli radovat z vítězství 58:92.