88:64
(31:15, 20:19, 17:12, 20:18)
TJ Třebíč SK Žabovřesky

V sobotní odpoledne přicestoval na třebíčskou palubovku tým brněnských Žabin, kterému před zápasem patřilo čtvrté místo v tabulce. Úplný úvod střetnutí patřil právě brněnskému celku, ale třebíčští rychle odpověděli a převzali otěže zápasu. Domácí předváděli skvělý výkon, když se jim dařilo ve všech herních činnostech.

Při chuti byl v domácím dresu Jirka Šoula, který za první čtvrtinu zaznamenal 17 bodů. V průběhu druhé čtvrtiny si třebíčští vypracovali i více než dvacetibodový náskok, avšak konec prvního poločasu patřil Žabinám, které snížili rozdíl ve skóre na přijatelnějších 17 bodů.

Kritický moment přišel pro domácí tým v začátku třetí čtvrtiny. Brněnští zvýšili obrátky, tlačili na třebíčské hráče a odměnou jim bylo snížení stavu na 54:43. Domácí tým ale nedovolil Žabinám přiblížit se více na dostřel.

Vyrovnal se s tlakem hostů, vrátil se ke hře, která mu přinesla úspěch v prvním poločase, a rozdíl ve skóre začal opět narůstat ve prospěch třebíčských. Domácí mančaft držel zápas pod kontrolou i v závěrečné čtvrtině a dovedl tak utkání k zaslouženému vítězství 88:64.