(33:13, 15:18, 19:16, 16:12)
Sokol Karviná TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

S velkými problémy při skládání sestavy odjížděli třebíčští basketbalisté na dalekou cestu do Karviné. Řádící chřipková epidemie se nevyhnula ani třebíčskému týmu, a tak v jeho sestavě chybělo několik hráčů základní rotace.

Do zápasu na palubovce lídra soutěže nastoupili třebíčští až s příliš velkým respektem. Domácí Karviná byla koncentrovaná od první minuty a brzy se dostala do vedení 9:0. Na první nápor třebíčští dokázali odpovědět a dotáhli skóre na stav 15:11. Poté však až do konce první čtvrtiny byl na hřišti pouze jeden tým, a to byla Karviná. Po první desetiminutovce byl tak stav 33:13 pro domácí.

Od druhé čtvrtiny třebíčští srovnali krok s domácím týmem, a to především díky zlepšené obraně. Avšak v útoku to hostům pořád skřípalo a jenom těžce se prosazovali přes výborně fyzicky vybavený domácí tým. Karviná si hlídala získaný bodový polštář a měla zápas pevně pod kontrolou až do samotného konce.

Třebíčští rozložili minuty mezi všechny hráče. Svoji premiéru v druhé lize si odbyl Kuba Tesař, který se dokázal i bodově prosadit.