101:67
(21:20, 22:9, 34:20, 24:18)
Slovan MACH1NES Černá Pole TJ Třebíč
Komentář k zápasu:

V sobotní večer hostil třebíčské basketbalisty druhý tým ligové tabulky tým Slovan MACH1NES Černá Pole Brno. Z třebíčské sestavy vypadla důležitá čtveřice hráčů základní rotace Šoula, J. Novák, D. Černý a Cejpek. Třebíčští basketbalisté byli se soupeřem schopni držet krok pouze v první čtvrtině, po které ztráceli na kvalitní a zkušený domácí tým pouze bod.

Od druhé čtvrtiny, ale začali domácí postupně navyšovat svůj náskok a bylo jasné, že žádné překvapení nedopustí. Třebíčští měli problém především na obranné polovině, kdy se jim nedařilo zastavovat útoky domácího týmu, který si skvěle půjčoval balón a využíval své fyzické převahy. Bodově pak na straně domácích vyčníval trojlístek Semerád, Šebela a Zachrla. Brněnský tým tak dokráčel k jasnému vítězství v poměru 101:67.