87:50
(28:18, 26:5, 16:13, 17:14)
SK Žabovřesky TJ Třebíč

V nedělní dopoledne čekal na třebíčské poslední zápas základní části na palubovce brněnského týmu SK Žabovřesky. Seznam absentujících hráčů rozšířil Franta Šeda. Zápas byl od samého začátku v režii domácího týmu. Ten nepodcenil oslabený hostující tým a šel si tvrdě za vítězstvím, které jim dávalo definitivní razítko na udržení 6. místa v tabulce.

O osudu utkání naplno rozhodla druhá čtvrtina, která byla z třebíčského pohledu katastrofální. Naštěstí v druhém poločase se třebíčský tým vzchopil a zbytek utkání odehrál vyrovnaně. To však nic nezměnilo na vysokém vítězství brněnského celku 87:50.

O osmé místo bojoval na dálku třebíčský tým proti Šumperku. Ten v nedělním domácím zápase porazil Podolí a dotáhl se bodově na třebíčské. Navíc díky lepšímu skóre ze vzájemných zápasů přeskočil třebíčské na poslední postupové pozici do play off. Mužům tak bohužel končí sezóna, když se umístilo na konečném devátém místě. Áčko děkuje fanouškům za skvělou podporu během celé sezóny.