Jako první do sezóny vstoupilo družstvo kadetů U17, které si na domácí palubovce ve dvojzápase s přehledem poradilo s družstvem Tišnova.

TJ Třebíč - SKB Tišnov 85:43

» statistika

Body a sestava: Krejčí 18, Prodělal 17, Hameršmíd 14, Blažek D. 12, Martinů 6, Blažek A. 4, Došek 4, Ladman 2, Palát 2, Pokorný 2, Sarti 2, Tomala 2.

TJ Třebíč - SKB Tišnov 111:46

Body a sestava: Blažek D. 20, Prodělal 14, Palát 13, Hameršmíd 10, Sarti 10, Ladman 9, Martinů 9, Došek 8, Pokorný 8, Krejčí 4, Tomala 4, Blažek A. 2.

Komentář trenéra Viléma Prodělala:

Pozdní příjezd soupeřů z Tišnova způsobený opakovanou poruchou lokomotivy ČD domácí družstvo nevyvedlo z míry. Oba zápasy s přehledem vyhráli a trenéři tak měli možnost v průběhu zápasů vyzkoušet různé herní situace a varianty. Ve druhém zápase se v poslední čtvrtině podařilo domácím trenérům najít recept, jak tým motivovat. Správná motivace se tak následně projevila jak na konečném výsledku zápasu, tak především na skóre poslední čtvrtiny zápasu (38:2). Další zápasy v domácím prostředí odehrají kadeti v neděli 8.10.2023 od 9:30 s Pelhřimovem.