Pro dvě jednoznačná vítězství si dojeli žáci U15 do Velkého Meziříčí. Další dvojutkání odehrají třebíčští až 2.12. na domácí palubovce proti silnému soupeři z Pelhřimova.

BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč 26:95

» statistika

Body a sestava: Blažek D. 23, Palát 21, Blažek A. 19, Novotný 11, Zacha 8, Jedlička 4, Kohout 4, Chloupek 3, Valter 2, Kukla.

BK Velké Meziříčí - TJ Třebíč 21:86

Body a sestava: Blažek D. 25, Novotný 16, Palát 13, Blažek A. 12, Zacha 10, Valter 7, Jedlička 2, Kohout 1, Chloupek, Kukla.

Komentář trenéra Vladimíra Smitala:

K dalšímu dvojutkání zajížděli hráči U15 do Velkého Meziříčí. Do prvního utkání vstoupili koncentrovaně, s dobrou obranou a úspěšnými protiútoky, kdy 1. čtvrtina 0:27 rozhodla utkání. Hosté náskok po celou dobu navyšovali. Druhé utkání mělo úplně jiný průběh. Snížená koncentrace, neproměňování jasných příležitostí vedly k tomu, že soupeř dlouho odolával. Teprve od poloviny druhé čtvrtiny zlepšenou hrou získávali kluci náskok.